Dřevostavby

Dům 2

Předností naší firmy je plnit vaše individuální přání, jsme specialisté na realizaci nízkoenergetických rodinných domů. Jedná se o kvalitní montované dřevostavby, které jsou postaveny pomocí osvědčených a certifikovaných systémů.

Naše společnost realizuje jak hrubé stavby, tak i rodinné domy na klíč. Stavíme bungalovy, moderní  i tradiční domy. Dokážeme vám postavit dům v rámci vašich finančních možností. Kvalita naší práce a použitých materiálů je samozřejmostí v kombinaci s rychlou výstavbou, kterou nám umožňuje metoda suchého procesu spojena s využitím moderních technologií.

Zajišťujeme kompletní služby ve výstavbě rodinných domů na klíč - poradenství, financování, projektování.

Dřevostavby jsou moderní a zároveň energeticky úsporný styl bydlení, můžete tak vybírat rodinné domy v našem katalogu rodinných domů.

Úvodní foto

VÝHODY DŘEVOSTAVEB YELLOW HOUSE


ENERGETICKÁ ÚSPORNOST 

Naše domy se vyznačují nadstandardními tepelně-izolačními vlastnostmi. Roční úspory energií oproti klasickým zděným stavbám jsou několikanásobně nižší. Provozní náklady našich domů jsou řádově 1 až 2 tisíce Kč/měsíc. Spotřeby energií jsou dány velikostí a počtem obyvatel rodinného domu.

GARANTOVANÁ CENA

Před podpisem smlouvy o dílo je konečná cena podložena řádným položkovým rozpočtem, kde je vše přehledně rozepsáno. Ve smlouvě je tedy vždy konečná a pevná cena, nehrozí tak žádné vícenáklady a tím prodražování stavby po dokončení a předání domu.

RYCHLOST VÝSTAVBY 

Délka výstavby se obvykle pohybuje 4 - 6 měsíců od podpisu smlouvy po nastěhování. Délka realizace je vždy specifikována ve smlouvě o dílo a délka výstavby je určena v závislosti na velikosti domu. Technologie, kterou využíváme k realizaci (tzv. suchý proces), umožňuje stavět domy po celý rok bez ohledu na klimatické podmínky.

Dům 3

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Ke každému z vás přistupujeme individuálně. Dle vašich přání a požadavků vám rádi vyjdeme vstříc a vypracujeme projekt na míru. Při individuálním řešení u nás nenarazíte na navyšování ceny za projekt ani za realizaci. Dokážeme zvolit optimální řešení v rámci vašich finančních možností.

CERTIFIKOVANÝ STAVEBNÍ SYSTÉM

Konstrukční systém, kterým realizujeme naše domy, splňuje veškeré přísné normy jako: mechanická odolnost a stabilita, požární odolnost, akustické vlastnosti, tepelná ochrana, hygienické předpisy. Všechny materiály splňují normy na zdravotní nezávadnost. Výhradně používáme značkové a certifikované materiály.

ZÁRUČNÍ DOBA

Díky moderním technologiím a certifikovanému stavebnímu sytému se naše domy mohou pyšnit vysokou životností. Na rodinné domy realizované naší stavební technologii se vztahuje záruka uvedená ve smlouvě o dílo  36 měsíců a 30 let záruka na konstrukční systém.