Katalog
Naši partneři
Image 0 - Image 1 - Image 2 - Image 3 - Image 4 - Image 5 - Image 6 - Image 7 - Image 8 - Image 9 -

Archív novinek

24.02.2016
Nové fotky v galerii
V sekci galerie jsou nově dopněny fotografie z našich realizací.
03.02.2016
Doplněny tradiční domy
V katalogu jsou doplněny další tři tradiční domy.
Lion 3, Start, Kapa.
02.02.2016
Standarní vybavení 2016
Jako každý rok, také pro rok 2016 jsme pro Vás vylepšili základní vybavení domu. Prohlédnout ji jej můžete v našem katalogu | "Standarní vybavení"
20.01.2016
Aktualizace katalogu pro rok 2016
Od 1.února 2016 bude aktualizovaný katalog našich rodinných domů včetně cen. Můžete se těšit na 17 nových domů, malou ochutnávku naleznete na našem facebooku.
09.04.2015
Interiérové dveře CAG
Nově do našich dřevostaveb dodáváme dveře CAG. Dveře CAG jsou ryze české výroby, vysoké kvality za velice příznivou cenu. Dalšími důvody proč jsme zvolili nového dodavatele interiérových dveří pro naše domy naleznete na www.dverecag.cz
18.02.2015
Prodej pozemků
Nabízíme pozemky na prodej nedaleko Nové Paky. Pozemky jsou určeny pro výstavbu rodinných domů. Pro více informací nás kontaktuje, nebo klikejte ZDE.
07.01.2015
Standardní vybavení 2015
Od 1.1.2015 jsme pro Vás díky zkušenostem připravili novou, vylepšenou podobu standardního vybavení rodinných domů. Nové standardní vybavení 2015 naleznete v našem katalogu, nebo přímo ZDE.
24.11.2014
Dokončený dům
Další dokončený a předaný dům u Dvora Králové včetně hodnocení majitele byl právě vložen do kategorie REALIZACE DOMŮ.
Doplněna je také fotogalerie z průběhu výstavby u domů Ledce u Madé Bolesavi
a Roztoky u JIlemnice 2.
13.11.2014
REALIZACE DOMŮ
V kategorii realizace domů naleznete nyní aktuálně probíhající stavby, které budou v průběhu doplňovány až po dokončení a předání. Jsou doplněny také již dokončené domy včetně hodnocení majitelů.
02.07.2014
AKTUALIZACE WEBOVÝCH STRÁNEK
Rok se s rokem sešel a my jsme díky Vám a vašim dotazům mohli přepracovat a připravit nový obsah webových stránek z důvodu zkvalitňování služeb pro Vás. Největší změnou je KATALOG DOMŮ, kde jsou nyní všechny informace, které Vás zajímají. Nově jsou uvedny kompletní konečné ceny za realizaci domu na klíč! Další výraznou novinkou je kategorie REALIZACE DOMŮ. Tato kategorie bude postupně doplňována o naše již realizované domy. Můžete se tak dozvědět nejenom kde jsme dům realizovali, jaká byla konečná cena domu, dispozice atd, ale hlavně u každé realizace naleznete objektivní hodnocení majitelů realizovaných rodinných domů. Věříme, že pro Vás bude nový obsah stránek přehlednější a naleznete zde konkrétní informace, ketré hledáte.
23.04.2014
Prodej domu s pozemkem BUNGALOW 13
Nabízíme k prodeji BUNGALOW 13 vč. velkého pozemnku. Více informací naleznete zde. Nebo nás neváhejte pro více informací kontaktovat.
20.01.2014
Aktualizace referencí
V sekci dřevostveb jsou nyní vloženy nové fotky z našich realizací rodinných domů. Naleznete pod odkazem Reference
15.10.2013
Realizace rodinných domů
Pokud chcete vidět kvalitu naší práce a materiály, které používáme na vlastní oči. Můžete navšívit přímo místa, kde právě stavíme (Roztoky u Jilemnice, Nový Rokytník, Černý Důl, Borovnička, Svijany). Po dohodě Vám rádi ukážeme místa osobně s bezplatným poradenstvím, nebo si stavby můžete prohlédnout nezávažně sami. Průběh staveb s aktuální fotodokumentací můžete sledovat také na našem FACEBOOKU!
30.08.2013
Nový dům v nabídce!
Do katalogu byl přidán "moderní dům" ZETA. Za velice příznivou cenu svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 5-ti člennou rodinu.
16.08.2013
Moderní domy
Právě jsme pro Vás spustili novou kategorii v našem katalogu. Jako třetí kategorií vedle tradičních domů a oblíbených bungalovů nyní rozšiřujeme výběr o MODERNÍ DOMY. Tuto stále více populární kategorii budeme postupně doplňovat o vybrané domy.
10.07.2013
Nové stránky
Spustili jsme pro Vás nové stránky! Věříme, že pro Vás budou ještě více přehledné a budou se líbit. Během srpna se můžete těšit na další novinku, o které Vás budeme informovat.
SPECIALIZUJEME SE:
 • montáž dřevostaveb na klíč
 • individuální přístup
 • seriózní jednání
 • rychlost v komunikaci
 • kvalita realizovaných domů 
NABÍZÍME VÁM:
 • dostupné ceny pro každého 
 • komplexní řešení vašich požadavků
 • prohlídka již realizovaných domů 
 • nezávazná kalkulace zdarma
 • vysoká záruční doba 
KDE PŮSOBÍME:
 • Královehradecký kraj
 • Liberecký kraj
 • Středočeský kraj
 • Prioritou naší firmy jsou lokality realizací:
 • Nová Paka, Jičín, Vrchlabí, Trutnov, Liberec, Mladá Boleslav, Turnov, Semily, Hradec Králové